گزینه های رایگان نرم افزار پرداخت شده محبوب
سکه ذخیره شده یک سکه به دست آورده است. با زبانی که به طور محکم در گونه ها کاشته شده است ، دوست دارم به مردم بگویم که ارزان نیستم ؛ من "از لحاظ استراتژیکی ناامید کننده هستم" همه شوخی های کنار ، قطعاً شرایطی وجود دارد که شما باید پول بیشتری برای پول بیشتر خرج کنید. به همین دلیل است که من وظایف و خدمات خاصی را بر عهده دارم ، بنابراین می توانم روی آنچه که من واقعاً خوب هستم انجام دهم. در عین حال ، شرایطی نیز وجود دارد که صرفه جویی در چند دلار نیز معقول است.

در حال حاضر ، من نمی گویم که شما باید برای همه چیز در گردش کاری خود بر روی باند نرم افزار رایگان پرش کنید. برای بسیاری از متخصصان در حال کار ، پرداخت هزینه نرم افزار برتر بسیار معقول است. آنها ممکن است به ویژگی ها یا پشتیبانی خاصی نیاز داشته باشند. برای بقیه ما ، بسیاری از گزینه های رایگان نرم افزار محبوب پرداخت شده نیز کاملاً مناسب هستند. در اینجا چند گزینه وجود دارد که ممکن است بخشی از مشاغل آنلاین خود را شامل شوید.

به جای مایکروسافت آفیس.
مایکروسافت آفیس برای طولانی ترین زمان استاندارد de facto بود. از بسیاری جهات ، هنوز هم همینطور است. ما به اسناد Word و صفحات گسترده اکسل به همان روشی که در مورد Q-Tips و Kleenex صحبت می کنیم (به جای سواب پنبه ای و بافت صورت) اشاره می کنیم. وقتی به دنبال یک مجموعه اداری جایگزین هستید ، حداقل باید دو گزینه بسیار مهم را در نظر بگیرید.

اگر ترجیح می دهید یک نصب محلی روی رایانه خود با پرونده های محلی داشته باشید ، پس از آن Apache OpenOffice یکی از موارد مورد استفاده است. این تقریباً برابر با هر قطعه پای مایکروسافت آفیس است ، از جمله تقریباً در مورد تمام عملکردهایی که انتظار دارید.

اگر ترجیح می دهید به ابر متوسل شوید ، انجام این کار بسیار بهتر از Google Docs دشوار است ، به ویژه اگر قبلاً در ایستم Google سرمایه گذاری کرده باشید. اشتراک و همکاری با ادغام Google Drive نیز آسان است.

گزینه های رایگان نرم افزار پرداخت شده محبوب

آیا باید برنامه های وب را برای خیرخواهی خود خنجر بزنید؟

، ,گزینه ,نرم ,افزار ,های ,نیز ,نرم افزار ,وجود دارد ,دارد که ,است ، ,مایکروسافت آفیس

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

pptdl مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت خادم الرضا ( علیه السّلام )کوثر محتوای باماگرد KING APPS Carla's collection aliirezaC معرفي بهترين برنامه ها 49610053 nghtabiat معرفي بازي ها و برنامه هاي اندرويدي